Over ons

Bij LocalFocus werken zowel datajournalisten als developers. We zijn immers een datavisualisatietool en persbureau in één. Het hart van de drie oprichters ligt bij de journalistiek, maar inmiddels maken ook overheden, onderzoeksbureaus en corporates gebruik van onze tools. Daarnaast heeft het team veel ervaring met het maken van visualisaties op maat en het geven van workshops.

Maak kennis met het team van LocalFocus

Portretfoto Jelle Kamsma mede-oprichter van LocalFocus Jelle Kamsma jelle@localfocus.nl Mede-oprichter, klantrelaties, datajournalist
Portretfoto van Yordi Dam mede-oprichter van LocalFocus Yordi Dam yordi@localfocus.nl Mede-oprichter, datajournalist, designer
Portretfoto van Erik Willems mede-oprichter van LocalFocus Erik Willems erik@localfocus.nl Mede-oprichter, developer
Portretfoto van datajournalist Priscilla Tienkamp van LocalFocus Priscilla Tienkamp priscilla@localfocus.nl Data- & onderzoeksjournalist
Portretfoto van developer Stef Louwers van LocalFocus Stef Louwers stef@localfocus.nl Developer
Portretfoto van developer Camille Niessen van LocalFocus Camille Niessen camille@localfocus.nl Developer, designer
Portretfoto van datajoournalist Katharina Vlaanderen van LocalFocus Katharina Vlaanderen katharina@localfocus.nl Datajournalist, product-marketeer
Portretfoto van datajournalist Thomas van der Kooij van LocalFocus Thomas van der Kooij thomas@localfocus.nl Data- & onderzoeksjournalist

Benieuwd wat we nog meer doen?

Bekijk hier al onze producten