Over ons

Bij LocalFocus werken zowel datajournalisten als developers. We zijn immers een datavisualisatietool en persbureau in één. Het hart van de drie oprichters ligt bij de journalistiek, maar inmiddels maken ook overheden, onderzoeksbureaus en corporates gebruik van onze tools. Daarnaast heeft het team veel ervaring met het maken van visualisaties op maat en het geven van workshops.

LocalFocus is sinds december 2021 onderdeel van

Maak kennis met het team van LocalFocus

Portretfoto Jelle Kamsma mede-oprichter van LocalFocus Jelle Kamsma jelle.kamsma@anp.nl Mede-oprichter,
Head of product ANP/LocalFocus
Portretfoto van Yordi Dam mede-oprichter van LocalFocus Yordi Dam yordi.dam@anp.nl Mede-oprichter, redactiechef
Portretfoto van Erik Willems mede-oprichter van LocalFocus Erik Willems erik.willems@anp.nl Mede-oprichter, Senior Developer
Portretfoto van datajournalist Thomas van der Kooij van LocalFocus Thomas van der Kooij thomas.van.der.kooij@anp.nl Data- & onderzoeksjournalist
Portretfoto van developer Stef Louwers van LocalFocus Stef Louwers stef.louwers@anp.nl Senior Developer
Portretfoto van designer Jeroen Luizink van Anp Jeroen Luizink jeroen.luizink@anp.nl Designer
Portretfoto van datajournalist van Anne Lisa Giesen Anne Lisa Giesen anne.lisa.giesen@anp.nl Datajournalist
Portretfoto van junior-developer Ruben Poelen van Anp Ruben Poelen ruben.poelen@anp.nl Junior Developer
Portretfoto van client-succes manager Gunnar Boer van Anp Gunnar Boer gunnar.boer@anp.nl Client Succes Manager
Portretfoto van Manon van Koppen, datajournalist ANP Manon van Koppen manon.van.koppen@anp.nl Datajournalist

Benieuwd wat we nog meer doen?

Bekijk hier al onze producten